.

קורס העמקה ביוגה אינטגרטיבית עם ציפי נגב

שזירת הפילוסופיה והפסיכולוגיה תוך כדי התרגול

7 מפגשים אחת לחודש במהלך תשפ"ד 2023-24

גישת היוגה האינטגרטיבית , מזמינה אותנו לתהליך עמוק של הפנמה גופנית (embodiment) של הפילוסופיה-פסיכולוגיה של היוגה תוך כדי תרגול.

התוכנית מיועדת לבוגרי הקורסים של ציפי נגב וגם למורים ליוגה ומתרגלי יוגה ותיקים מכל הזרמים והגישות.

במפגשים נתרגל תנוחות, נשימות ומדיטציה תוך הפנמה גופנית של תמות נבחרות מהפילוסופיה-פסיכולוגיה של היוגה ונלמד איך לשלבן בהוראה ובתרגול שלנו.

הפילוסופיה-פסיכולוגיה של היוגה מקנה לנו מפות דרכים שמאפשרות לנו לנוע בתוך הנופים המורכבים והעשירים של חיינו. תרגול תנוחות ונשימות מתוך תשומת לב עמוקה (mindfulness) למפות מאפשר הפנמה גופנית (embodiment) של הפילוסופיה-פסיכולוגיה של היוגה ומניע תהליכים טרנספורמטיביים בגוף-נפש-רוח.

מקום ימים ושעות:
היקף הקורס - 35 שעות

 

אחת לחודש בימי שני בין השעות 7.30-11.30

בין החודשים דצמבר עד יוני, החל מ- 18.12.23

 

תאריכי המפגשים: 18.12, 15.1, 11.3,12.2, 8.4, 13.5, 10.6

 

המפגשים יתקיימו בהרצליה, רחוב אלפסי 1, מתנ"ס נחלת עדה

 

עלות:
עלות הקורס המלאה 1800 ₪

ניתן לפרוס לתשלומים (עד חמישה) ניתן לשלם באינטרנט  

עלות מפגש בודד 300 ש"ח

ציפי נגב

ציפי נגב היא תלמידה בדרך היוגה, מכשירה מורים ליוגה ומלווים של תהליכי ריפוי ביוגה כתרפיה וחוקרת את הקשר בין התרגול הגופני והפילוסופיה-פסיכולוגיה של היוגה למעלה מארבעים שנה.

בעלת B.A בפילוסופיה וספרות, בוגרת תכנית שוורץ לגיל הרך, בוגרת תכנית להנחיית קבוצות הורים של משרד החינוך, בוגרת הקורס לטיפול בטראומה בטכניקת Somatic Experiencing.

מפתחת גישה ייחודית ליוגה כתרפיה בשם "יוגה של המרחבים והמעמקים ", גישה של הפנמה גופנית, רגשית ומנטאלית של הפילוסופיה והפסיכולוגיה של היוגה, גישה שמקנה כלים לתמיכה בתהליכי ריפוי דרך היוגה. סיימה בשנת 2017 קדנציה שנייה בתפקיד יו"ר ארגון מורי היוגה בישראל ופועלת לקידום היוגה והיוגה כתרפיה.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.